wyboru Handlu

W poprzednich artykułach Rozmawiałem dużo o wykorzystaniu wielu ramy czasowe do podejmowania decyzji handlowych, a także omawianie strategii dokonywania transakcji. To może wydawać się niezależne tematów, choć i czasem przedsiębiorcy nie są pewni, jak połączyć patrząc na wielu przedziałach http://www.opcjeonline.com czasowych, a następnie podjęcia decyzji, kiedy pociągnąć za spust na handlu. Patrząc na niedawnym przykładzie handlu, pokażę ci, jak używać wykres długoterminowy, aby znaleźć potencjalnych kupców, a następnie za pomocą wykresu krótkoterminowych dla mojego handlu set-up i wejścia.

Im dłużej-Rama czasowa

I mają zazwyczaj około 10 do 15 otwarta wykresy przedstawiające różne pary forex. Każdej nocy zresetować wszystkie moje wykresy dziennej czasie. I szybko Spoglądam przez każdego z nich i sprawdź, które są bardzo ważne zdecydowanie trendy wierzchnie lub niedawno miała bardzo gwałtowny ruch w ciągu ostatniego tygodnia. Na tym etapie jestem po prostu chce ograniczyć tę grupę par w dół do około 5 par lub mniej. Ja jestem tylko szuka pary, gdzie wygląda bardzo prawdopodobne, będą one kontynuowane w obecnym kierunku. Ja również szukać ciekawy wysokiego prawdopodobieństwa punktów zwrotnych, ale zazwyczaj jest to nadal w zgodzie z trendem długoterminowym.

Weź USD / CAD na przykład. Figura 1 przedstawia wykres dzienny, w którym para została trendów wyżej. A trójkąt formy, a Spójrz na tej stronie internetowej podziały ceny wyższe, ale potem szybko się nie powiedzie i silne sprzedaży wynika. Silny sprzedaży następuje przerwa stworzył formację proporzec, który jest kontynuacją wzoru (patrz ODP podróży, Setup Rip Handlu ). Biorąc pod uwagę wszystkie dowody, nie było duże prawdopodobieństwo, cena będzie nadal niższe, przynajmniej w krótkim okresie.

Rysunek 1. Wykres USDCAD Dzienne

 

Teraz z perspektywy czasu widzimy, cena opcjeonline faktycznie głowy niższy. Ale jak tylko tworzą małe, że konsolidacja, nadszedł czas, aby spaść na wykresie godzinowym i poszukaj wpisu.

Figura 2 przedstawia wykres godzinową, w zbliżeniu na małej konsolidacji. Pamiętaj, że opiera się na wykresie dziennym nasze oczekiwanie, że cena będzie nadal poruszać się niższe, dlatego szukamy szansy wykorzystać, że patrząc na wykresie godzinowym.

Rysunek 2. Wykres USDCAD godzinowe

 

Wykres przedstawia dwa potencjalne punkty tutaj wejścia na wykresie godzinowym. Raz jesteśmy w stanie narysować linię wsparcia i oporu widzimy cena porusza się w innym trójkąta. Dlatego możemy podjąć handlu w górnej części trójkąta, ponieważ oczekujemy cenę przenieść niższe i tak. Jest to bardziej zaawansowana handlu, ponieważ nie wiemy, jak długo może trwać trójkąt, co oznacza potencjalnie pełnienia funkcji przez kilka iz powrotem fale cen.

Inną alternatywą jest czekać na wybuch trójkąta. Wpisz krótki (kup puts) jak tylko cena rozbija trójkąt minus, ponieważ potwierdza oczekiwania dalszego spadku cen.

Dwie ramy czasowe Rozważania

W tym przykładzie wykres dzienny i wykres godzinowy wykazały bardzo podobne rzeczy. Konsolidacja było widoczne zarówno na codziennie, a na wykresie godzinowym. To nie zawsze będzie miało jednak. Czasami może być bardzo silne codzienne bary cena, wskazując trend prawdopodobnie utrzyma się w tym kierunku. Schodząc do stawki godzinowej lub 30-minutowym wykresie choć można zauważyć wzór podobny do tego na rysunku 2.

Podejście to jest wciąż ten sam. Dzienny wykres przedstawia kierunek dla handlu i krótszym czasie jest używany, aby znaleźć punkty wejścia. Jeśli nie można znaleźć dobry punkt wyjścia, nie ma handlu. Jeśli nie można powiedzieć, co jest kolejnym prawdopodobne kierunek jest na wykresie dziennym, nie handlują tę parę.

Takie podejście odfiltrowuje wiele podmiotów o niskim prawdopodobieństwie, ale również mnóstwo wysokiej jakości możliwości.

Ramy czasowe stosowane będą różne w zależności od przedsiębiorcy. W przykładzie na rysunku powyżej dla handlu huśtawka; w związku z tym, czego można oczekiwać, aby być w obrocie dla paru dni. Jeżeli dzień obrotu schemat godzinowa może być Twój już ramy czasowe, a wykres 5 minut Twój krótszym czasie. Podejście to jest wciąż ten sam. Spójrz na wykresie godzinowym na kierunek w handlu, a następnie wykres 5 minut znajdzie punkt wejścia.